کلینیک تخصصی آب

درباره ما

توسعه جوامع بشری و نیاز روزافزون به مصرف آب در زمینه های مختلف کشاورزی، صنعتی و بهداشتی، باعث شده است تا توجه بیشتری به بهینه سازی مصرف و سهولت استفاده از این ماده حیاتی معطوف شود، قوانین و مقررات بهره برداری از منابع آبی دقیق تر و در راستای توسعه پایدار کشور تنظیم و روابط حقوقی و فنی سختگیرانه تری نسبت به سالهای پیش اعمال شود.

توسعه تکنولوژی و خلق تجهیزات و کالاهای متنوع در ایجاد تأسیسات مرتبط با آب، تنوع بسیاری را در زمینه انتخاب و کاربرد این تجهیزات بوجود آورده است. در این میان علوم و دانش مهندسی آب نیز در حال تکامل و رفع نیازهای مبتلابه در حال پیشرفت بوده و تلاش می کند راهکارهای علمی، فنی و اجرایی را پیش روی دست اندرکاران قرار دهد.

هر یک از افراد حقیقی و حقوقی درگیر در موضوعات فوق، به منظور رفع مشکلات و یافتن پاسخ های لازم به سوالات فنی و حقوقی خود، با دنیایی از اطلاعات پراکنده و غیر مطمئن روبرو هستند. عدم وجود مرجع دقیق و قابل اعتماد برای رفع نیازهای فنی و حقوقی نیز به حجم مشکلات فوق افزوده است.

واترکلینیک با درک شرایط فوق و به منظور کمک به ایجاد مرجع قابل اطمینان برای پاسخ به سوالات، ایرادات و مشکلات فنی و حقوقی ایجاد شده است. این مرکز طیف وسیعی از نیازهای مراجعه کنندگان را اعم از موضوعات علمی، فنی و حقوقی برطرف نموده و مشاوره های تخصصی برای بررسی موضوعات مطرح شده توسط کاربران ارائه می نماید.

مشاوره های تخصصی ارائه شده توسط واترکلینیک، شامل مشاوره تخصصی فنی و مشاوره تخصصی حقوقی است و به منظور ارتقاء سطح دانش عمومی جامعه، آموزش را سرلوحه فعالیت های خود قرار داده است. این مرکز، در موضوعاتی نظیر انتخاب و خرید کالاها و تجهیزات، بررسی اصالت کالاها، مطابقت با نیازهای کاربران و سایر موضوعات فنی یاری گر مراجعین است و پشتیبانی فنی لازم از مرحله طراحی تا مراحل خرید کالا و تجهیزات و نهایتاً اجرا و بهره برداری از پروژه ها را ارائه می نماید.

مشاوران تخصصی واترکلینیک، از متخصصان و اساتید نام آشنای صنعت آب کشور بهره برده و این مرکز تلاش می کند تا نسبت به توسعه و جلب همکاری تعداد بیشتری از متخصصان و اساتید این صنعت اقدام نماید.

ضمن سپاس از مراجعین محترم، خواهشمند است به منظور توسعه خدمات این مرکز و ارائه خدمات بهتر ضمن ثبت نام در واترکلینیک و خبرنامه تخصصی آن، هرگونه پیشنهاد و انتقاد خود را با ما در میان بگذارید. راه های ارتباطی با واترکلینیک به شرح زیر است:

info@iWaterClinic.com

تلفن مستقیم: ۸۲۱۷۲۴۴۴ (۰۲۱)

تلفن همراه: ۰۹۳۶۲۸۹۹۹۳۹

دیدگاه‌ها

*
*

نام کاربری یا نشانی ایمیل *
گذرواژه *