کلینیک تخصصی آب

دانش‌نامه آب

waterlib

یکی از مهم‌ترین مأموریت‌های تعریف شده در واترکلینیک، توسعه دانش و سهولت دسترسی کاربران و مراجعین به مجموعه منظم و دسته‌بندی شده از محتوای علمی و فنی در این حوزه است. جمع‌آوری و دسته‌بندی مطالب و حتی تولید محتوای دانش‌محور از جمله برنامه‌های واترکلینیک برای ارائه خدمات دانشی به جامعه است.

بی‌شک بیشترین مراجعین این بخش از واترکلینیک، دانشگاهیان، کارشناسان طراح و متخصصین دفتر فنی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌باشد. علاوه بر این محتوای تولید شده در این بخش، می‌تواند مخاطبینی از عامه مردم را نیز که علاقمند به موضوعات آب به‌خصوص در زمینه مسائل روزمره هستند، را پوشش دهد.

از نقاط قوت واترکلینیک، بهره‌مندی از حضور اساتید مطرح حوزه آب می‌باشد. هر یک از این اساتید محترم، تجربه و سابقه عمیقی در تهیه مقالات علمی و تعریف پروژه‌های پژوهشی دانش‌محور و پایان‌نامه‌های متنوع در زمینه توسعه دانش آب هستند. علی‌رغم اینکه متأسفانه ارتباط مستحکمی بین صنعت و دانشگاه در کشور ما برقرار نشده است، اما همچنان این امیدواری وجود دارد که با سیاستگذاری‌های مناسب از سوی دولت، به توسعه ارتباطات بین دانشگاه و صنعت افزوده گردد.

دانشنامه آب

دسته‌بندی‌های تعریف شده در بخش “دانش‌نامه آب” واترکلینیک، به شرح زیر است.

محتوای ارائه شده در این بخش، مربوط به مقالات چاپ شده در رویدادهای رسمی (اعم از کنفرانس‌ها، سمینارها و غیره) داخلی و خارجی است. سعی شده است تا بر اساس کلمات کلیدی، نام رویداد، سال انتشار و سایر موارد، دسته‌بندی شده و جستجو و انتخاب آن برای کاربران محترم تسهیل گردد.

برای دسترسی و دریافت مقالات تخصصی کلیک کنید

جمع‌آوری، تالیف و انتشار کتاب‌های الکترونیکی در حوزه تخصصی واترکلینیک، از اولویت‌های نخست فعالیت این سایت است. امکان فروش کتاب با نسخه چاپی از برنامه های آتی واترکلینیک است و امیدواریم با برنامه‌ریزی دقیق بتوانیم نیازمندی‌های کاربران محترم در خصوص تهیه کتاب را پاسخ دهیم.

ذکر این نکته ضروری است که به منظور پاس‌داشت تلاش مولفان و مترجمان محترم، کلیه کتابهای چاپ داخل، به روش قانونی و با اخذ رضایتنامه کتبی از مولفان و ناشران محترم ارائه خواهد شد.

برای دسترسی و دریافت کتابهای تخصصی کلیک کنید
نام کاربری یا نشانی ایمیل *
گذرواژه *