کلینیک تخصصی آب

مشاوره تخصصی

مشاوره تخصصی واترکلینیک

بارها شده است که در هنگام خرید کالا با سوالات فنی زیادی روبرو شده ایم. اینکه این تجهیز چقدر می تواند برای هدف ما کاربرد داشته باشد؟ آیا این وسیله نیازهای ما را بر طرف می کند؟ چقدر درباره سازنده آن اطلاع داریم و آیا جنس معرفی شده به ما اصل است؟ از کجا می توان به اصالت آن پی برد؟ میزان برق مصرفی آن چقدر است؟ اگر این تجهیز خراب شد، برای تعمیر آن چه کاری می توان انجام داد و صدها سوال دیگر…

نگران نباشید‍! واترکلینیک برای پاسخگویی به این سوالات و صدها سوال علمی، فنی و حقوقی تأسیس شده است. واتر کلینیک از لحظه ای که شما نیاز به استفاده از یک تجهیز را دارید تا مرحله طراحی، خرید، نصب و راه اندازی آن تجهیز در کنار شماست.

اینجا تعداد زیادی از کارشناسان فنی، کارشناسان حقوقی و اساتید دانشگاه دور هم جمع شده اند که برای هر سوال و مشکلی از سوی شما، پاسخ مناسب و کاربردی را بیابند و ارائه نمایند.

هر سوال، مشکل یا ابهامی در موضوعات مختلف مرتبط با آب و محیط زیست دارید، از طریق روش های ارتباطی، بصورت کاملاً رایگان با ما در میان بگذارید. کارشناسان تخصصی ما به شما پاسخ می دهند. کارشناسان تخصصی ما، اینجا هستند که به هر سوال و مشکلی در هر مرحله ای از کار اعم از طراحی، خرید کالا و تجهیزات، اجرا، نصب و راه اندازی و بهره برداری پاسخ دهند. همچنین موارد قانونی و حقوقی را برای محافظت شما، تشریح کرده و برای هر یک از مسائل حقوقی، راه حل ارائه کنند.

مشاوره تخصصی

به منظور سهولت ارتباط با مشاوران واترکلینیک، بخش‌های تخصصی به شرح زیر راه‌اندازی شده است. سوالات مطرح شده توسط شما، مستقیماً به کارشناس مربوطه ارجاع داده شده و راهنمایی مربوط به آن سوال یا مشکل، از طریق پنل کاربری شما، اطلاع‌رسانی خواهد شد.

آیا پیمانکار هستید و در زمینه موضوعات قراردادی با کارفرمای خود دچار مشکلید؟ آیا مالک واحد صنعتی هستید و در خصوص نحوه دفع پساب صنعتی خود با سازمان محیط زیست مشکل دارید؟ آیا برای تفسیر بندهایی از بخشنامه‌های رسمی کشور، با همکاران یا کارفرمای خود اختلاف نظر دارید؟ در خصوص قوانین و مقررات جدید چه می‌دانید؟ آیا به اثرات حقوقی و قانونی اقداماتی که در زمینه آب و محیط زیست انجام می‌دهید، آگاهید؟

کارشناسان حقوقی ما به سوالات، ابهامات و مشکلات شما در زمینه موضوعات حقوقی پاسخ می‌دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید.

نام کاربری یا نشانی ایمیل *
گذرواژه *